Авторизація на сайті

Останнє з портфоліо

Як з нами звязатись

  • +38 098 252 4743 (19.00-20.00)
  • +38 093 512 9595 (19.00-20.00)
  • navigator.co.ua@gmail.com
  • kordiakivan
  • Хмельницька обл., смт. Летичів

Дистанційні курси допоможуть самостійно підготуватись до ЗНО з географії та біології

kordiak 2-03-2017, 19:15 790 Новини / Уроки, ЗНО

Навчальні дистанційні  курси набувають все більше популярності і тепер доступні також для учнів, які готуються до ЗНО.

 

На Природничому Навігаторі доступні зараз два дистанційні курси підготовки до ЗНО, це курси з біології та географії. Вони складені у відповідності до програми з підготовки до ЗНО, затвердженої Міністерством освіти і науки України. При підготовці курсів враховано наповнюваність лише важливим і необхідним матеріалом, щоб абітурієнт не затрачав "дорогоцінний" час на опрацювання "зайвого" навчального контенту. 


Кожен курс наповнений по мірі можливоств наочним матеріалом: малюнками, схемами, географічними картами, таблицями, які призначені не лише для кращого засвоєння, але й є джерелом додаткової інформації. Курси комплектуються електронними підручниками, атласами, тестами, іншою довідковою літературою для нарощування додаткових знань.

 

Виникає питання: чому дистанційна онлайн освіта так швидко знаходить своїх прихильників?

По-перше, завжди існувала велика аудиторія учнів, що вчаться самостійно і яким потрібні для такого навчання ресурси: матеріали, тести, можливість задавати питання та отримувати на них відповіді. 


По-друге, онлайн курси зазвичай створюються висококваліфікованими викладачами, які прекрасно володіють знаннями з того чи іншого предмету.


 По-третє, доступ до навчання учень отримує в будь-який час і будь-якому місці з доступом до інтернету.


 По-четверте, учень через форум або внутрішню пошту системи навчання має можливість спілкуватися з аудиторією, яка має спільні інтереси: з рівними та зацікавленими учнями. 


По-п’яте. онлайн курси є набагато дешевшими в порівнянні з іншими формами навчанням, і вони занесені в одну категорію з єдиним доступом.


Отож й не дивно, що такий формат навчання, як дистанційна освіта, що з’явився зовсім недавно, набуває популярності досить швидкими темпами.


Інше питання, це форма навчання. Як забезпечити якісне навчання, ефективну підготовку до ЗНО при дистанційній освіті?


Сучасні засоби дозволяють побудувати чітку структуру курсів, їхнє якісне наповнення та зручну форму спілкування з викладачами. Отож учень, що тільки відриває курс, одразу бачить повний список тем та програму курсу, яку йому треба освоїти. Кожна тема наповнена лекціями, прикладами завдань, і все це подано в динамічній яскравій формі. 


А якщо в учня після перегляду уроків чи проходження тестів виникає питання з яким він не може справитися, він завжди може додати свій коментар до уроку, написати викладачу особисто, або прослухати вебінар – лекцію в прямому ефірі, на якій можна також ставити свої запитання. Будемо формувати вебінари за зверненнями наших користувачів.

 

Звичайно, дистанційні курси не можуть на всі сто відсотків замінити навчальний процес, але вони можуть допомогти у вирішенні таких питань, як підготовка до ЗНО, а для найбільш активних учнів дати можливість навчатися якісно і за рамками школи.


Різноманіття навчальних можливостей веде до покращення освіти в цілому і дає можливість викладачам застосовувати на практиці новітні підходи до своєї роботи. Відкривайте для себе нові можливості і не зупиняйтеся в цьому протягом усього життя!

Подібні публікації

  • ЗНО та ДПА Біологія 50 тижнів підготовки
  • Орлова Т. В. Географія: Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА за 50 тижнів
  • ФІЗИЧНА ГЕОГРАФІЯ • Збірник задач і вправ О.В. Заставецька
  • Географія України у визначеннях, таблицях і схемах
  • Географія. Весь курс шкільної програми у схемах і таблицях